Snarky Puppy en Metropole Orkest zetten samenwerking voort in Utrecht
26 nov - Snarky Puppy en Metropole Orkest gaan opnieuw samen een album opnemen. De drie opnamedagen staan gepland voor januari in KABUL à GoGo in Utrecht en zal toegankelijk zijn voor publiek.
Michael League en Jules Buckley tijdens hun gezamenlijk concert
in Rotterdam, 2015. Foto © Joke Schot.
Grammy-winnend
Snarky Puppy en Metropole Orkest onder leiding van Jules Buckley werkten al eerder samen wat resulteerde in het Grammy-winnende album 'Sylvia' uit 2015. Op 16, 17 en 18 januari komt het gezelschap opnieuw samen voor opnamesessies die moeten leiden tot een album. De opnamen vinden plaats in KABUL à GoGo, een nachtclub annex concertzaal die in april van dit jaar haar deuren opende in Utrecht.
Koptelefoon
Tijdens de sessies die telkens 75 minuten duren, wordt nieuw materiaal gespeeld van Snarky Puppy-bassist Michael League. Inbegrepen voor bezoekers is een koptelefoon waardoor de nieuwe muziek in de meest rauwe, ongemixte en ongepolijste vorm te horen is. Tickethouders krijgen bovendien bij de release een digitale download van het album toegestuurd. De sessies worden ook gefilmd en worden mogelijk als video-uitgave uitgebracht.
Kaarten
Voor het evenement zijn vanaf vrijdag 29 november, 10.00 uur, kaarten te koop via de website van het Metropole Orkest. Abonnees van de MO-nieuwsbrief vanaf woensdag 27 november.
Snarky Puppy & Metropole Orkest - The Curtain.
Album 'Sylvia', 2015.
Leuk detail: de YouTube video onder dit artikel is in 2015 opgenomen in Het Energiehuis te Dordrecht. Ik werkte toendertijd bij ToBe Cultuurcentrum (Muziekschool) en mijn toenmalige directeur haalde MO en Snarky Puppy naar Dordt. Heb uiteraard dit concert bijgewoond en Michael League geinterviewd voor mijn jazzprogramma 'So What!'. Dit nieuwsbericht vermeld ik in ons Jaaroverzicht 2024 op vrijdag 27 december op ATOS Radio - live van 18:00-20:00 uur. Livestream : http://www.atosrtv.nl
Ben Korzelius (E-mail ) (URL) - 15-12-’24 09:04